Сільський голова

Кулик Олександр Миколайович

Пам'ятаємо поіменно
Пам\

Поділитися новиною:

Пам'ятаємо поіменно

Відзначення Дня пам'яті та примирення і 73-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

     8 травня біля меморіалу  с.Сенькове відбувся мітинг-реквієм «Пам’ятаємо поіменно», присвячений Дню пам’яті та примирення в Україні. Сеньківці та гості села зібралися біля Меморіального комплексу загиблим воїнам віддати шану загиблим. На мітингу пройшла церемонія запалювання Вічного вогню, покладання гірлянди  слави та квітів. Було висловлено слова вдячності та подяки ветеранам села Лепейку Івану Андрійовичу та Зубку Григорію Андрійовичу та зачитано список уродженців села Сенькове, які поклали свої голови на фронтах війни в 1941-1945 роках.  З вітальними словами на мітингу виступив Сеньківський сільський голова Кулик О.М. та І заступник голови Куп’янської районної державної адміністрації Дробот А.Д., який привітав присутніх та передав вітання голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. та голови Куп’янської районної адміністрації Ситника М.М.

       9 травня в Сеньківському клубі сільськими аматорами проведено святковий концерт «Свята Перемога». Своїми виступами вони привітали всіх  присутніх  з Днем Перемоги. Разом з виступаючими глядачі співали пісні воєнних років, плакали і раділи, теплими оплесками  дякували за витупи учасникам художньої самодіяльності.

У фойє сільського клубу завідуючою Сеньківської сільської бібліотеки  Ківшар О.І. було розгорнуто книжкову виставку «Ми не можемо їх забути».

Після концерту всі бажаючи скуштували польової каші.

Альбом: Пам'ятаємо поіменно Альбом: Пам'ятаємо поіменно Альбом: Пам'ятаємо поіменно Альбом: Пам'ятаємо поіменно Альбом: Пам'ятаємо поіменно Альбом: Пам'ятаємо поіменно Альбом: Пам'ятаємо поіменно Альбом: Пам'ятаємо поіменно Альбом: Пам'ятаємо поіменно Альбом: Пам'ятаємо поіменно Альбом: Пам'ятаємо поіменно Альбом: Пам'ятаємо поіменно Альбом: Пам'ятаємо поіменно Альбом: Пам'ятаємо поіменно Альбом: Пам'ятаємо поіменно Альбом: Пам'ятаємо поіменно
Web-адреса: senkove.kupyansk.info/news/id/13188 | Переглядів: 33Дата публікації: 13:44 10.05.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада